Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων
Παρασκευή, 21 Ιούνιος 2024 08:36
Συντάχθηκε απο τον/την Press 1
από 24/06/2024 έως 30/06/2024
Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 24 έως 30 Ιουνίου 2024, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
•Τρίτη(25-06-2024) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό - Καροπλέσι
•Τετάρτη (26-06-2024) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος - Κτιμένη
•Πέμπτη (27-06-2024) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά - Αργιθέα
•Παρασκευή (28-06-2024) και ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Νεράιδα – Φυλακτή - Νεοχώρι
•Σάββατο (29-06-2024) και ώρες 08:00-13:00:Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Γραμματικό
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
•Τρίτη (25-06-2024) και ώρες 08:00 - 15:00: Κονισκός - Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
•Τετάρτη (26-06-2024) και ώρες 08:00 - 15:00:Πύλη – Στουρναρέικα - Βαθύρευμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό - Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
•Πέμπτη (27-06-2024) και ώρες 18:00 - 01:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι - Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
•Παρασκευή (28-06-2024) και ώρες 18:00 - 00:00: Πύλη - Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση - Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
•Σάββατο (29-06-2024) και ώρες 08:00 - 14:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη - Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
•Δευτέρα(24-06-2024) και ώρες 18:00– 01:00:Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
•Τρίτη (25-06-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη
•Τετάρτη (26-06-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
•Πέμπτη (27-06-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
•Παρασκευή (28-06-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
•Κυριακή (30-06-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση