altΗ Εφορευτική Επιτροπή ανακοίνωσε τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών της 6ης,7ης, 8ης και 9ης Φεβρουαρίου 2024 για τo Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Ψήφισαν: 2.822
Έγκυρα: 2.734
Άκυρα: 35
Λευκά: 53
Εκλογικό μέτρο:248

Έλαβαν:
Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» Ψήφους: 986 Έδρες: 4
ΙI. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ» Ψήφους: 586 Έδρες: 3
ΙIΙ. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ» Ψήφους: 462 Έδρες: 2
ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» Ψήφους: 263 Έδρες: 1
V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ» Ψήφους: 231 Έδρες: 1
VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΜΜΕ» Ψήφους: 206 Έδρες: 0

Τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοίνωσε τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 6ης, 7ης, 8ης και 9ης Φεβρουαρίου 2024. Ψήφισαν: 2.822 Έγκυρα: 2.734 Άκυρα: 35 Λευκά: 53

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 721 Εκλέγεται
2 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) 413 Εκλέγεται
3 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 361 Εκλέγεται
4 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 246 Εκλέγεται
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 240 Αναπληρωματικός
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 135 Αναπληρωματικός
7 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 123
8 ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 114
9 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 111
10 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 110
11 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 100
12 ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ 96
13 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ) 82
14 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 76
15 ΟΝΙΣΕΝΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ (ΚΩΣΤΑΣ) 74
16 ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝI ΑΝΔΡΕΑΣ 68
17 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 67
18 ΡΕΒΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 64
19 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) 62
20 ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 61
21 ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60
22 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 58
23 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 57
24 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56
25 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) 55
26 ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ 53
27 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 51
28 ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) 50
29 ΠΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 49
30 ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48
31 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 48
32 ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 48
33 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 47
34 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 47
35 ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 47
36 ΣΟΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 47
37 ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
38 ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 46
39 ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45
40 ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ 44
41 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44
42 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 40
43 ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 40
44 ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΣΣΥ) 39
45 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 38
46 ΜΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΓΙΟΣ 38
47 ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) 37
48 ΜΠΟΪΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 36
49 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36
50 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36
51 ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 35
52 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 35
53 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 35
54 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) 35
55 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΑΡΗΣ 34
56 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34
57 ΠΟΛΥΖΩΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 34
58 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ 33
59 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 33
60 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ 33
61 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 32
62 ΓΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32
63 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 32
64 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 32
65 ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31
66 ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 31
67 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
68 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 30
69 ΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 30
70 ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΛΗ) 30
71 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 29
72 ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28
73 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28
74 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) 27
75 ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 25
76 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25
77 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22
78 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
79 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) 22
80 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
81 ΦΑΛΤΑΪΤΣ ΑΝΝΑ 22
82 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21
83 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
84 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
85 ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 19
86 ΚΙΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) 19
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 19
88 ΧΡΙΣΤΟΔOYΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19
89 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 18
90 ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 18
91 ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18
92 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 17
93 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16
94 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 16
95 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16
96 ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16
97 ΚΩΤΣΟΥ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ) 15
98 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15
99 ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 14
100 ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
101 ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13
102 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 12
103 ΜΠΑΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 12
104 ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
105 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ 11
106 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10
107 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9
108 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 9
109 ΡΕΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6
110 ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 5

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 228 Εκλέγεται
2 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 176 Αναπληρωματικός
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 163 Αναπληρωματικός

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 286 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) 233 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΨΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 188 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 128 Αναπληρωματική
5 ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 110 Αναπληρωματική
6 ΚΑΤΣΙΜΗ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) 95 Αναπληρωματική
7 ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92
8 ΚΟΨΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92
9 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΕΤΑ (ΑΝΝΕΤΑ) 91
10 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 87
11 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 72
12 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 72
13 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ) 72
14 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ 69
15 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 69
16 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ 65
17 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 62
18 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 61
19 ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 58
20 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 58
21 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ) 55
22 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 52
23 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ 51
24 ΚΡΗΜΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΛΥ) 49
25 ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 49
26 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 47
27 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) 47
28 ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47
29 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 46
30 ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46
31 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) 45
32 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) 45
33 ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44
34 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) 43
35 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ 42
36 ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) 42
37 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) 41
38 ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) 41
39 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36
40 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 36
41 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35
42 ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35
43 ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35
44 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35
45 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 34
46 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 33
47 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 33
48 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 32
49 ΠΡΟΒΟΛΙΣΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 29
50 ΚΑΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28
51 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) 27
52 ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26
53 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 26
54 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26
55 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26
56 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 25
57 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25
58 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 25
59 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 24
60 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 24
61 ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 23
62 ΤΣΙΜΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 23
63 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) 22
64 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 22
65 ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 20
66 ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 20
67 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 20
68 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 20
69 ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 19
70 ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 17
71 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) 17
72 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17
73 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 16
74 ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
75 ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) 15
76 ΨΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 15
77 ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14
78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 14
79 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 14
80 ΣΧΙΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) 14
81 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12
82 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11
83 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11
84 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 9
85 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) 9
86 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΤΑ) 8
87 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) 8
88 ΤΖΑΚΩΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 8
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 7
90 ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7
91 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 6
92 ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) 6
93 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΙΛΙΑ) 5

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 163 Εκλέγεται
2 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 158 Αναπληρωματικός

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 267 Εκλέγεται
2 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 227 Εκλέγεται
3 ΓΥΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΡΟΝΗΣ 101 Αναπληρωματικός
4 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 79
5 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 76
6 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 74
7 ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑ) 74
8 ΔΕΝΑΞΑ ΜΑΡΙΑ 69
9 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 61
10 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) 46
11 ΚΑΡΦΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ) 44
12 ΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 43
13 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ) 41
14 ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 39
15 ΤΣΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 38
16 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 36
17 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 34
18 ΦΙΛΙΠΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) 34
19 ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 33
20 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ) 32
21 ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 31
22 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 28
23 ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ 28
24 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 27
25 ΡΙΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 27
26 ΓΑΛΑΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 26
27 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26
28 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 26
29 ΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25
30 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25
31 ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 24
32 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 23
33 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
34 ΦΥΚΑ ΣΟΦΙΑ 22
35 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 21
36 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) 21
37 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 21
38 ΖΟΥΓΡΑ ΜΑΡΙΑ 19
39 ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΑ) 19
40 ΦΙΚΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 19
41 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) 18
42 ΣΑΡΑΚΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18
43 ΣΟΥΧΑΪΕΜΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 18
44 ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17
45 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΗΤΣΗ) 17
46 ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16
47 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16
48 ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) 15
49 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 15
50 ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΣ) 15
51 ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15
52 ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15
53 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΠΕΣΥ) 14
54 ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 14
55 ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14
56 ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
57 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 13
58 ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13
59 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 12
60 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12
61 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 12
62 ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 12
63 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
64 ΤΟΝΤΟΡ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 12
65 ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11
66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) 11
67 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) 11
68 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10
69 ΚΑΡΑΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) 10
70 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 10
71 ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10
72 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 10
73 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9
74 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9
75 ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 9
76 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9
77 ΠΑΣΣΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 9
78 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8
79 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 8
80 ΖΙΟΒΑΣ ΦΩΤΗΣ 8
81 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8
82 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
83 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 8
84 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7
85 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ) 7
86 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 7
87 ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 7
88 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 7
89 ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6
90 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 6
91 ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 5
92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) 4
93 ΣΟΥΡΔΗ ΕΛΕΝΗ 3
94 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 2
95 ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1
96 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 126 Εκλέγεται

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) 105 Εκλέγεται
2 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 101 Αναπληρωματική
3 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 75 Αναπληρωματικός
4 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64 Αναπληρωματικός
5 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 41
6 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 40
7 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38
8 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38
9 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31
10 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 31
11 ΚΑΛΛΙΓΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 30
12 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28
13 ΒΑΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 27
14 ΛΟΓΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 26
15 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ 26
16 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25
17 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 25
18 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24
19 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ 23
20 ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22
21 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22
22 ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
23 ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 22
24 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 21
25 ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 21
26 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20
27 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20
28 ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) 20
29 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19
30 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 18
31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18
32 ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ 18
33 ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18
34 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17
35 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17
36 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 17
37 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 17
38 ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ) 16
39 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16
40 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 16
41 ΜΥΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
42 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 15
43 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) 14
44 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14
45 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
46 ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 14
47 ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 14
48 ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13
49 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
50 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 13
51 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11
52 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ ΙΩΣΗΦ 11
53 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11
54 ΜΠΑΜΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11
55 ΚΑΜΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 10
56 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10
57 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
58 ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 9
59 ΜΕΖΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 9
60 ΜΟΣΧΟΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9
61 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 7
62 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 7
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 7
64 ΓΕΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 6
65 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 6
66 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 5
67 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 4

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 168 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 133 Αναπληρωματικός
3 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 59
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 43
5 ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 43
6 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 37
7 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 37
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 36
9 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 31
10 ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 28
11 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 28
12 ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) 25
13 ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22
14 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 19
15 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) 19
16 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18
17 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18
18 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΟΛΓΑ 17
19 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17
20 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16
21 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16
22 ΒΡΑΔΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 13
23 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 13
24 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 12
25 ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12
26 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11
27 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ) 8
28 ΒΕΗΣ - ΚΑΜΝΑΡΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7
29 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 7
30 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 81

VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΜΜΕ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 102
2 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 98
3 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 79
4 ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ 54
5 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 52
6 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 49
7 ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45
8 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 44
9 ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 42
10 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 36
11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 35
12 ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 31
13 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 31
14 ΜΠΟΥΤΣΗ ΜΥΡΤΩ 30
15 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 29
16 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΖΑΝΙΝ) 28
17 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 28
18 ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 27
19 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 26
20 ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25
21 ΚΑΡΔΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 24
22 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23
23 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 22
24 ΒΩΒΟΣ - ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16
25 ΔΗΜΑΡΤΙΚΑ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΕΛΙΝΑ) 16
26 ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16
27 ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 15
28 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14
29 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13
30 ΧΑΧΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 13
31 ΠΕΛΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 12
32 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
33 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ 11
34 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10
35 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) 9
 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Ζώδια Προβλέψεις

Απόψεις

Not id article

Σαν Σήμερα

Ανατ.: 07.04
Δύση: 18.17
Σελήνη
21 ημερών
1770
Απελευθέρωση της Καλαμάτας από δύναμη 200 Μανιατών με βοήθεια Ρώσων.
1825
Ο Ιμπραήμ κυριεύει την επαρχία Κορινθίας αμαχητί.
1826
Το Αιτωλικό παραδίδεται με συνθήκη στον Ιμπραήμ.
1833
Πρώτη έπαρση της Ελληνικής Σημαίας στον Ιερό Βράχο της Ακροπόλεως.
1914
Δύναμη Τουρκαλβανών αποκρούεται επιτυχώς από τμήματα του Στρατού της Αυτονόμου Βορείου Ηπείρου.
1923
Καθιερώνεται στην Ελλάδα το Γρηγοριανό Ημερολόγιο.
1945
Ιερολοχίτες καταλαμβάνουν την νήσο Τήλο μετά από σκληρό αγώνα.
1959
Ο Μακάριος επιστρέφει στην Κύπρο όπου τον υποδέχονται με ενθουσιασμό οι Έλληνες της Μεγαλονήσου.

Πρωτοσέλιδα

Ανέκδοτο

Η μύγα!

Δυο ψεύτες κάνουν διαγωνισμό στο ποιος θα πει το μεγαλύτερο ψέμα.
Λέει ο πρώτος δείχνοντας το καμπαναριό:
- "Βλέπεις μια μύγα πάνω στην καμπάνα;"
Κι ο δεύτερος:
- "Εγώ δε βλέπω τη μύγα αλλά ακούω τα βήματα της!!"