Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣΚ
Παρασκευή, 18 Μάρτιος 2011 21:29
Ανακοινώθηκαν την Παρασκευή από την Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του διημέρου.
Αναλυτικά:
Σάββατο 19-3-2011 και ώρα 3:30μμ ( Α )
Φωτ. Αστήρ – Ενιππέας: Κωτούλας – Τσιοπράς –Δεληγιάννης
Δόξα Μασχολουρίου – Α.Ε Λεονταρίου: Γαλάνης –Σαββάλας -Λέρας
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Μυρίνη: Αγγελακόπουλος-Βογιατζής-Αντωνίου Φ
ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Ε Πασχαλίτσα: Κοντίνος-Κορομπύλια-Καλόγηρος
Αγναντερό – Εθνικός Καρδίτσας: Γιαβάζης – Διπλάρης –Μπάτζιος
Α.Σ Νεφέλη – ΑΟΚ Πάμισσος: Βαφειάδης –Τσιαχτάνης-Καλτσάς
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Αστέρας: Τάτσιος- Πεταλάς- Φούντας
Ταυρωπός – Άρης Φίλιας: Τζαφάλιας –Τακόπουλος-Πούπης
Ήφαιστος – Απόλ Μακρυχωρίου: Μαργιολάς – Τίκας Δ.Χ -Κατσικαβέλας
Α.Σ Διγενής – Ηρακλής Σοφάδων: Αθανασίου-Κυρίτσης-Χάρμπας
Σάββατο 19-3-2011 και ώρα 3:30μμ ( Β )
Πορτίτσα – Γεωργικό: Γαννιάς – Αναστασίου - Φούκας
Λαζαρίνα – Κερ. Φράγκου: Μαλλιώρας – Αντωνίου Κ - Νικολάου
Μορφοβούνι – Α.Ο Ελπίδα: Μπενέκης –Αργυρόπουλος- Μπούτης
Δόξα Αγ Τριάδας–Απόλ Αρτεσιανού: Πολύζος –Ζαγορίτης-Πανοσάφος
Ηρακλής Καρδ/λας – Εθ Μεσενικόλα: Μανώλης –Κριαράς-Βουγιουκλάκης
ΠΑΣ – Μαυραική: Νότος – Μπέλλος- Κουκούλης Π
Σάββατο 19-3-2011 και ώρα 3:30μμ ( Γ )
Μαγούλα – Λοξάδα: Κουκούλη – Αβραμόπουλος- Σιώμος
Ακαδημία Ορφέας – Αστροναύτης: Κοντονίκας Π-Τσιώλης - Τουλάτος
Πτελοπούλα – Α.Σ Αετοί : Παπάρας – Παραθύρας -Σιώκας
Ασκληπιός – Αργιθέα: Μπεκιάρης – Βότσης – Οικονόμου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: ΝΤΑΡΑΛΑΣ-ΣΙΟΥΤΑΣ
Κυριακή 20-3-2011 και ώρα 3:30μμ ( Β )
Μαραθέα – Αετός Αγίου Θεοδώρου: Αντωνίου Φ-Αθανασίου-Μπούτης
Ματαράγκα – Ακράτητος : Τακόπολος- Αναστασίου-Νικολάου
Ατρομ. Παλαμά – Αστήρ Βλοχού: Βαφειάδης-Αργυρόπουλος-Παπάρας
Κυψέλη – Προδρομιακός :Μαλλιώρας –Βογιατζής-Φούκας
Άρ Αγ Παρασκευής – Καππαδοκικό: Αγγελακόπουλος-Γαννιάς-Τάτσιος
Συκεώνα – Φύλλο: Κωτούλας-Δεληγιάννης-Νότος
Μελισσοχώρι – Φωστήρας :Τζαφάλιας-Διπλάρης-Τίκας Δ.Χ
Α.Σ Κένταυρος – Διαγόρας : Γαλάνης-Κοντονίκας Π- Τσιαχτάνης
Απιδιά - Νέα Νίκη Καμινάδων: Μαργιολάς-Κορομπύλια-Χάρμπας
10. Ακαδημία Ελπίδες – Δόξα Παλιουρίου: Κοντίνος-Καλτσάς-Μπεκιάρης
11) Σώκρατες – Αετός Καλλιφωνίου: Κουκούλη-Κατσικαβέλας-Τσιοπράς
12) Α.Ε Ρούσσου – Δόξα Αμπέλου: Κυρίτσης-Μανώλης-Πούπης
13) Φυλακτή – Α.Ε Δάφνη: Γιαβάζης-Μπέλλος-Σιώκας
14) Α.Ο Ασπίδα – Κρανιά : Φούντας- Μπάτζιος- Πανοσάφος
15) Πλαστήρας –Δόξα Μητρόπολης: Καλόγηρος-Μπενέκης-Αβραμόπουλος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΒΟΤΣΗ-ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ-ΤΟΥΛΑΤΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Π-ΣΙΩΜΟΣ